Az OTP Bank Nyrt.

Architekt szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív részvétel meglévő alkalmazások, szolgáltatások migrálásában
  • Alkalmazás és szolgáltatás fejlesztők infrastruktúra oldali támogatása
  • Megtervezi az adatott alkalmazás/szolgáltatás migrációját egy új platformra (high level infrastruktúra tervezés)
  • Részvétel a meglévő architektúra, alkalmazás környezetek, interfészek, kommunikációs mátrixok felmérésében
  • Architektúra specialista csoportokkal való egyeztetés, tervek engedélyeztetése, operációs feladatok megrendelése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Logikai architektúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Folyamatszervezési alapismeret vagy tapasztalat
  • virtualizációs platformok általános ismerete (Vmware Vsphere, Hyper-V)
  • operációs rendszerek általános ismerete (Windows Server, x86 Linux - RHEL)
  • adatbázis kezelők általános ismerete (Oracle Db, MS SQL, PostgreSQL, NoSQL)
  • alkalmazás környezetek általános ismerete (Weblogic, JBoss/Wildfly, Tomcat)
  • Docker/Kubernetes/Openshift platform ismeret
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Projektmanagement alapismeret vagy tapasztalat
  • Információbiztonsági és informatikai biztonsági alapismeret vagy tapasztalat
  • Licencelési alapismeret vagy tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat IT támogatásban, üzemeltetésben
  • Szolgáltatás- és termékközpontú attitűd
  • Nyitott, rugalmas gondolkodásmód
  • Multi-tenant környezetek elvárásainak ismerete, komplex és rendszerben való gondolkodás
  • Kreatív, csapatjátékos személyiség
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Aktív fórum, szakmai közösség tagság, érdeklődés új technológiák iránt

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 22.10.2020