Villanyszerelő szakmunkás

Feladatok (szakmai gyakorlattól függően):

  • Elektromos vezetékek nyomvonal kitűzése, szerelés előkészítés, anyagkigyűjtés
  • Elektromos hálózatok kiépítése, szerelvények beépítése tervek alapján
  • Berendezési tárgyak beépítése
  • Erősáramú technológiai rendszerek kiépítése
  • Ellenőrző mérések, munkahelyi adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség ( épületvillamossági szerelő, illetve egyéb erősáramú szakmák)
  • Min. 1 év gyakorlat
  • Önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Erősáramú és gyengeáramú technológiai ismeretek, naprakész anyagismeret
  • B kategóriás jogosítvány, ÉV mérési jogosultság előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Munkahely 33 éve folyamatosan működő vállalkozásnál
  • 5 év után törzsgárda tagság és ezzel járó havi pótlék
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye Csongrád megye
  • Versenyképes bér
  • Munkaruha, védőeszközök, munkába járás biztosítása vagy költségtérítés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Csongrád
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 27.11.2020