Kőműves szakmunkás

Feladatok (szakmai gyakorlattól függően):

  • Munka előkészítés, szerszám és anyagkigyűjtés
  • Épületszerkezet építés, falazás, vakolás, alépítmények készítése  tervek alapján
  • Előre-gyártott szerkezetek beépítése
  • Segédszerkezetek, kisebb zsaluk, állványok építése, részvétel társszakmák munkájában
  • Ellenőrző mérések, munkahelyi adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség ( kőműves, illetve egyéb építőipari szakmák)
  • Min. 1 év gyakorlat
  • Önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány, rokonszakmai végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Munkahely 33 éve folyamatosan működő vállalkozásnál
  • 5 év után törzsgárda tagság és ezzel járó havi pótlék
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Csongrád megye
  • Versenyképes bér
  • Munkaruha, védőeszközök, munkába járás biztosítása vagy költségtérítés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Csongrád
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 20.11.2020