Similar jobs like this one

Kőműves

Munkaköri leírás:

Épületeket és épületrészeket létesítése, épületek, építmények alapozási, falazási, zsaluzási, vasszerelési, betonozási, vakolási, homlokzatalakítási, hideg-meleg burkolási, víz-, hő-, és hangszigetelési illetve bontási, javítási, karbantartási és felújítási munkálatok.
Az épület alapjának elkészítése (vasalat készítés és betonozás); falak felhúzása téglából, természetes kövekből, betonból, beton készelemekből vagy más építőanyagból (YTONG, HABISOL stb.); falak ellátása ablakok, ajtók, csövek elhelyezésére szolgáló nyílásokkal (balkonok, ajtó- és ablakbeboltozások); boltívek és boltozatok falazása, kémények, füstcsövek, födémek, lépcsők, párkányok, belső és külső falak megépítése; betonáthidalók elhelyezése és befalazása az ablakoknál, ajtóknál és egyéb nyílásoknál; beton- vagy vasbetonlépcsők beépítése (előregyártott lépcsők alkalmazása); épületek és épületrészek nedvesség elleni szigetelése; szerkezetek hagyományos zsaluzatának elkészítése, ellenőrzése, bontása; habarcs vagy beton keverése kézzel vagy géppel; vakoló munka végzése, kézi és gépi vakolás; egyszerű falazó és vakoló állvány felállítása, ellenőrzése, bontása; szerkezetek vasszerelési munkái; a falazat javítási munkálatainak lebonyolítása, át- és kiépítése.

Tapasztalat: 3-5 év minimum

Munkavégzés helye: Tata, Győr

Munkabér: havi nettó 350.000 Ft

Kőműves

Tata
Komárom-Esztergom
Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 27.03.2021