Kőműves

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Stabil háttérrel rendelkező építőipari vállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kőműves

Feladatok:

  • Építőipari fizikai szakmunka elvégzése.

Elvárások:

  • Építőipari szakirányú végzettség, vagy építőiparban szerzett tapasztalat (legalább 3 év),
  • Szakmai érdeklődés és tanulási hajlandóság,
  • B kategóriás jogosítvány előny.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Innovatív, fiatalos munkakörnyezet,
  • Munkaterületre történő utazás biztosított,
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig: 7:00-16-ig.

Munkavégzés helye:

Központi telephely: Felsőzsolca, a munkavégzés helye projektenként változó.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Kőműves

Felsőzsolca, 3561 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 06.02.2021