Pozíció leírása / Job description

Győri Partnerünk műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetési, karbantartási szolgáltatásokat nyújt autóipari nagyvállalatok számára. Csapatuk bővítésére keresünk megbízható szakembereket.

Amennyiben rendelkezik kompresszorkezelő vagy hűtőgépész vagy nyomástartóedény gépész vagy gépész karbantartó végzettséggel és szakirányú tapasztalattal, szeretne elhelyezkedni egy színvonalas szolgáltatásokat nyújtó, stabil háttérű cégnél, jelentkezzen hozzánk!

Feladatok:

  • a csoportra bízott energia (sűrített levegő, hűtővíz, hűtött víz, fűtővíz, meleg víz) ellátási feladatok végrehajtásában történő közvetlen operatív munkavégzés elsősorban az energiaközpont-üzemeltetés és energiaellátás területén
  • fellépő üzemzavarok azonnali elhárítása, eseti javítások elvégzése
  • tervszerű megelőző karbantartások végrehajtása
  • precíz dokumentálás

Elvárások / Requirements

Jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • szakirányú középfokú végzettség (kompresszorkezelő / hűtőgépész / nyomástartóedény gépész / gépész karbantartó)
  • hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • alapfokú számítógépkezelői ismeretek
  • 12 órás munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

Győri Partnerünk saját állományába keresünk hosszú távra KOMPRESSZORKEZELŐ munkatársakat 12 órás munkarendbe.

Amit kínálunk:

  • juttatási csomag: alapbér, műszakpótlék, 13. havi fizetés, cafetéria, bejárás támogatás (céges autóbuszjárat, bérlet 86-100%, autó 15 Ft/km)
  • tervezhető munkarend: 2 éjszaka, 2 pihenő, 2 nappal, 2 pihenő
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség, szakirányú tanulmányok támogatása

Szállást NEM tudunk biztosítani.

Randstad Hungária Kft. logó

Kompresszorkezelő

Győr
Full time

Published on 05.11.2020