KOMISSIÓZÓ RAKTÁROS (szerződéses katona, Veszprém)

  • betöltött 18. életév;
  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • állandó belföldi lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezés;
  • katonai szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmas minősítés;
  • beosztás betöltéséhez előírt iskolai végzettség;
  • elfogadja egyes alkotmányos jogainak törvény szerinti korlátozását.

Egyéb elvárások:

  • csapatmunka
  • felelősségtudat
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • szabálytudat

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • a központi biztosítású anyagok és eszközök tárolásával, állagmegóvásával, kiválogatásával kapcsolatos tevékenységek végrehajtása;
  • a meghatározott időre anyagokat és eszközöket kiadáshoz történő előkészítse;
  • a tárolt anyagok tárolási idejének ismerete, a korábban gyártott anyagok kiadásának előnybe részesítése;
  • az anyagok és eszközök a megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása;
  • a komissiózásra vonatkozó szabályzatok, technológiai utasítások betartása;
  • az anyag és eszköz komissiózáskor történő tételes ellenőrzése és egyeztetése az utalványokkal és a kapcsolódó dokumentációkkal, a végrehajtás vezetése a meghatározott okmányokra;
  • a tárolt anyagok konzerválási idejének figyelése, az átkonzerválások javaslatba hozása;
  • a raktárban tárolt anyagok nemének, típusának és a profiljának ismerete;
  • az anyagok és eszközök tárolási helyének ismerete, hogy előtalálásuk rövid idő alatt végrehajtható legyen;
  • a napi tevékenységével összeforrott állandó ellenőrzés végzése;
  • gondoskodás a tárolt anyagok minőségi állapotáról, valamint bizonylatok adataival történő egyeztetéséről, az anyagok kiválogatásának előírás szerinti végrehajtása;
  • az anyagok és eszközök elhelyezésének és mozgathatóságának biztosítása;
  • a tárolt anyagok meglétének, előírás szerinti tárolásának biztosítása;
  • a tároló raktár tevékenységét, feladatkörét szabályozó intézkedések folyamatos feldolgozása, alkalmazása;
  • folyamatos felügyelet a tárolt anyagok és eszközök szakszerű tárolására, állapotára, meglétére, tárolásuk minőségére;
  • a technikai eszközök üzemképes állapotban történő tartatása.

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében;
  • felelősséget elismerő jövedelem;
  • béren kívüli juttatási rendszer;
  • kedvezményes étkezési lehetőség;
  • széleskörű szociális juttatás.

Veszprém
Veszprém
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 31.07.2020