Komissiózó (Budapest XVII. kerület)

Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó cégcsoportjához keresünk

KOMISSIÓZÓ

pozícióba munkatársakat!

Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

Feladatok:

  • megadott áruk összekészítése
  • anyagmozgatás kézi erővel és gyalogkíséretű targoncával
  • áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • raktári rend fenntartása

Elvárás:

  • érvényes OKJ-s bizonyítvány, 3313-as gépcsoportra
  • áru-összekészítésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • középfokú iskolai végzettség
  • WAMAS raktárkezelő program és szkenner használatának ismerete
  • lean szemléletmód ismerete
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány 3324-es és 3313-as gépcsoportokra

 Fizetés:

  • versenyképes fizetés
  • havi termelési bónusz
  • műszakpótlékok
  • cafeteria

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal elektronikusan, vagy telefonon ☎️ 06-70-882-9500, 06-70-321-3618, 06 70 321 6252

Budapest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 28.02.2020