Komissiózó

Partnercégünk élelmiszer, háztartási vegyiáru, napi közszükségleti cikkek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik, amivel meghatározó ereje az egész országot behálózó áruházlánc-rendszernek és tevékeny részese Magyarország kereskedelmi életének. Feladatok:

  • komissiózás
  • az áruk megrendelés szerinti kigyűjtése, összeválogatása
  • rakodási feladatok (max. 10-15 kg súlyig)

Elvárások:

  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • jó fizikum

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig  6:00 - 14:00 vagy 14:00 - 22:00
  • heti minimum 16 óra vállalása kötelező, de akár heti 40 órában is dolgozhatsz

Amit kínálunk

  • hetente készülő beosztás
  • bruttó 1167 Ft/óra
  • hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • érvényes orvosi alkalmassági

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Komissiózó

Nyíregyháza
Part time

Published on 23.11.2020