Kőfaragó, műköves, szobrász

Az EST Hungary Kft. az alábbi munkakörbe munkatársat keres:

Kőfaragó, műköves, szobrász

Felsőzsolca Ipari Parkba keresnénk kőfaragásban, kőcsiszolásban és vagy szobrászatban tapasztalattal rendelkező vagy a szakma iránt érdeklődő embereket teljes munkaidőbe.

Feladatok:

  • Természetes és kompozit kövek csiszolása kézi szerszámmal
  • Természetes és kompozit kövek vágógéppel, CNC gépekkel való méretre vágása, marása

Elvárások:

  • Legalább 1 év releváns tapasztalat (például sírkövesnél végzett munka) VAGY tényleges elhivatottság a szakma elsajátítása iránt
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Műszaki rajzok értelmezése és az alapján való munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés
  • Egy műszakos munkarend, H-P 7.00-16.00, heti rendszerességű túlóra
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatás
  • Szaktudással, tapasztalattal arányos bérezés, személyes megbeszélés alapján akár br. 500.000 Ft - br. 600.000 Ft

Felsőzsolca, 3561 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required

Published on 19.03.2020