Kocsivizsgáló (Nagykanizsa, Gyékényes)

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

KOCSIVIZSGÁLÓ (NAGYKANIZSA, GYÉKÉNYES)
munkatársat keresünk

Vasipari vagy villamosipari szakmai végzettséggel rendelkezel, de szeretnéd magad kipróbálni más területen? Legyél kocsivizsgáló! Hét hónapos budapesti tanfolyamunkon már munkaviszonyban sajátíthatod el e vasúti szakma ismereteit. A tanfolyam elvégzését követően nagykanizsai vagy gyékényesi telepállomásunkon, kiváló kocsivizsgáló csapat tagja lehetsz.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a vasúti kocsik és fékberendezéseik állapotának, működőképességének vizsgálata, ellenőrzése
  • a meghibásodott kocsikon szükségessé váló kisebb javítások elvégzése (pl. alkatrészek, tartozékok rögzítése, leszerelése, cseréje)
  • közreműködés a szerelvények átadás-átvételében

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari vagy villamosipari szakma)
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • érettségi

Amit ajánlunk

  • stabil héttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Nagykanizsa

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Szűcs Beatrix +36 (30) 558 0607

2020. január 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Nagykanizsa
Zala
Gyékényes, 8851 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-28