Kockázatkezelő

A Waberer s International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Hitelezési kockázat értése, kockázatkezelési folyamatok és ehhez kapcsolódó területek ismerete,
  • Vevők pénzügyi adatainak vizsgálata és elemzése, valamint kockázati besorolásának értékelése,
  • Új vevők minősítése, meglevő vevők hitelkereteinek rendszeres felülvizsgálata, hitelkeret ajánlások, előterjesztések készítése döntéshozatalra,
  • Problémás vevők rendeléseinek/megbízásainak kezelése,
  • Proaktív és szoros együttműködés a vevőkkel, az üzleti oldallal és a céginformációs szolgáltatókkal, biztosítókkal,
  • Rendszeres riportok készítése

Elvárások

  • 1-3 éves tapasztalat, kifejezetten kockázatkezelő tevékenységet is tartalmazó munkakörben
  • Felsőfokú végzettség;
  • Releváns szakmai képzettség
  • Pénzügyi/gazdasági területen szerzett tapasztalat;
  • Excel magabiztos ismerete;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • SSC tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Ambiciózus és proaktív személyiség;
  • Terhelhetőség;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit a Waberer's kínál

  • Érdekes, motiváló feladatok
  • Nagyvállalati környezet, méretben és struktúrában kiemelkedően nagy szervezeti tapasztalat megszerzésének lehetősége
  • Feladat- és megoldás-orientált környezet
  • Gyors döntési utak, közvetlen, dinamikus kommunikáció
  • Versenyképes alapbér és bónusz
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 24.11.2020