A régióban piacvezető nemzetközi bankcsoport központi lakossági hitelkockázat-kezelési területe

Kockázatkezelési szakértőt

keres

A munkakör célja:

Lakossági kockázatkezelési folyamatok szabályozása és fejlesztése a magyarországi operációt érintően

Feladatok:

  • A bírálathoz kapcsolódó belső szabályozások kialakítása, egyeztetése
  • Kapcsolattartás a régiókkal bírálati szabályozási vonatkozású kérdésekben
  • Oktatási anyagok készítése a régiók számára
  • Egyedi állásfoglaláskérések megválaszolása
  • A bírálati folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (egyetemi-főiskolai) végzettség
  • rendszerszemléletben gondolkodás,
  • kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra
  • precíz munkavégzés
  • magas szintű MS felhasználói és prezentációs technikai ismeretek
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • lakossági hitelezés terén szerzett tapasztalat
  • lakossági kockázatkezelési munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kreatív feladatok
  • versenyképes kompenzációs és cafeteria rendszer
  • személyre szabott fejlesztési lehetőségek
  • dinamikus, eredményorientált, a folyamatos fejlődést támogató munkahelyi környezet

Kockázatkezelési szakértő

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 03.09.2020