Klublicenc monitoring munkatárs

A Magyar Labdarúgó Szövetség felvételt hirdet

munkakör betöltésére.

Az alkalmazás feltétele közgazdasági végzettség, továbbá megfelelő szakmai gyakorlat. Bérezés megállapodás alapján történik.

  • Részvétel az MLSZ Klublicenc monitoring folyamat megvalósításában, melynek során a munkatárs feladata felülvizsgálni a havi/negyedéves rendszerességgel beérkező adatokat, hogy azok megfelelnek –e a vonatkozó szabályoknak. Rendszeres kapcsolatot tart a magyar NB I és NB II-es klubok munkatársaival annak érdekében, hogy a klubok az előre meghatározott határidőre, megfelelő szakmai tartalommal benyújtott dokumentumokkal folytassák le a monitoring folyamatokat.
  • Részvétel az NB I-es klubokat esetlegesen érintő pénzügyi/számviteli fókuszú helyszíni ellenőrzések lefolytatásában.
  • Részvétel a klublicenc adminisztratív eszközeinek (informatikai háttér, alkalmazott módszertanok) fejlesztésében és alkalmazásában.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (lehetőleg pénzügy/számvitel területen).
  • Az elvégzendő feladatok jellegénél fogva, az alapos és naprakész számviteli ismeretek megléte elengedhetetlen feltétel.
  •  „B” kategóriás jogosítvány.
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatszellem
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség.
  • Precizitás, analitikus, gyakorlati és célorientált munkamódszer.
  • Önállóság, terhelhetőség, kitartás, gyors munkavégzés.
  • Angol gazdasági szaknyelv legalább aktív középfokú ismerete.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi elszámolások terén szerezett tapasztalat.
  • BIG4 munkatapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Kiszámítható egzisztenciális és innovatív környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Jó csapatmunka
  • Utazási lehetőség

Budapest
Full time
2 years

Published on 2020-03-13