Klinikamenedzser

A Swan Lake Központ keresi

kollégáját csapatába

Rólunk

A Swan Lake Központ Addiktológiai Rehabilitációs Intézet magán bentlakásos kezelést nyújt Balatonfűzfőn.

Elvárásaink:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat (előnyt jelent a magán egészségügy területén szerzett tapasztalat)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Empátia
  • Határozottság
  • Gazdasági ismeretek
  • Jó szervezőképesség
  • Precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előny

Feladatok:

  • Az intézet operatív működtetése: a tárgyi és személyi feltételek ellenőrzése, biztosítása
  • A tulajdonos érdekeinek mindenkori képviselete
  • A kliensek nem-terápiás igényeinek folyamatos felmérése, biztosítása
  • A vezetőség és a teamtagok munkájának összehangolása
  • Marketing ellenőrzése
  • PR feladatok: kapcsolattartás egészségügyi intézményekkel páciens-szerzés céljából, konferencia/média-megjelenések biztosítása

Amit kínálunk:

  • Támogató, inspiráló környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzés
  • Igény esetén szállás, étkezés
  • Munkába járáshoz kötődő utazás támogatása

Ha úgy gondolja, hogy a fenti szempontok alapján szeretne csatlakozni csapatunkhoz, akkor fényképes önéletrajzát és részletes motivációs levelét várjuk, bérigény megjelölésével.

Balatonfűzfő
Veszprém
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 2020-02-27