Klíma szerviztechnikus

Cégünk, az AD Klíma Hungária Kft, mint a Mitsubishi Electric ipari hűtés-fűtés üzletágának magyarországi képviselete,

pozícióba munkatársat keres ipari klíma, hűtő és hőszivattyú berendezések karbantartására és javítására.

Feladatok:

  • Szervezett karbantartások elvégzése berendezéseken (folyadékhűtő, hőszivattyú, klímaszekrény) és gépészeti rendszereken
  • Üzembe helyezések és szervizelések
  • Karbantartásokhoz és hibaelhárításhoz szükséges anyagok helyszíni felmérése
  • Javítási és kisebb telepítési munkálatok elvégzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a szervizvezetővel és a szervizasszisztenssel

Elvárások:

  • Technikusi végzettség vagy többéves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületgépészeti anyagismeret
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazott jogviszony
  • Teljes munkaidő, folyamatos munkavégzés egész évben
  • Biztos vállalati háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Tudás és igény alapján: túlóra és ügyeleti bérkiegészítés
  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Céges autó
  • Fejlődési lehetőség
  • Magyarországi és nemzetközi tréningek

Munkavégzés helye:

  • Budapest (elsősorban), országosan (másodsorban)

Jelentkezéshez, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével.

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 11.12.2020