KLIENS TÁMOGATÓ MÉRNÖK

Megbízónk közel 30 éve a hazai nagyvállalatok és KKV-k informatikai beszállítója és szolgáltatója, aki jelenleg Kliens támogató mérnököket keres IT support csapatukba, Fótra és Kecskemétre.

Feladatok:

  • Végfelhasználók informatikai támogatása, telefonos és személyes segítségnyújtás;
  • Hibabejelentések kivizsgálása, problémák feltárása, ill. megoldása 1st level szinten;
  • Hibák nyomon követése a ticketing rendszerben;
  • Kapcsolattartás a második és harmadik szintű megoldócsoportokkal;
  • Adminisztratív teendők precíz ellátása;
  • Tudásbázis aktív építése;
  • Belső riportolási feladatok;
  • Windows 10 támogatás és telepítés;
  • MS office applikációk támogatása;
  • Hálózati, felhasználói programok installálása, hibaelhárítás.

Elvárások:

  • Minimum 1-3 év helyszíni támogatásban szerzett szakmai tapasztalat, Ügyfélközpontú munkavégzés,
  • Kommunikációs szintű angol/német nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Precíz és önálló munkavégzés,
  • Csapatmunka,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra,
  • Rugalmasság.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, motiváló bérezés, Cafeteria.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Kecskemét

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk

Egyéb információk:

  • Profi szakmai és egyben nagyon családias, jó hangulatú csapat,
  • Kényelmes, modern irodai környezet,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Munkavégzés helye és ideje:
  • Fót: 1 műszakos irodai munkavégzés
  • Kecskemét: 3 műszakos, az ügyféligényekhez igazodva hétvégi munkavégzés illetve készenlét is előfordulhat.

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pest
Full time

Published on 31.07.2020