Kiszállító gépkocsivezető

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod és Heves megyében működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Textil áru (belépőszőnyeg, munkaruha) és munkavédelmi felszerelések kiszállítása,
  • Áru kézi mozgatása,
  • A kiszállított termékek cseréje, használt termékek elszállítása,
  • Biztonságos célba érés megvalósítása a napi túraterv teljesítése mellett,
  • Szükséges dokumentumok vezetése.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Furgonnal, kisteherautóval szerzett vezetési tapasztalat előny,
  • Megfelelő fizikai kondíció megléte (kézi anyagmozgatás, áru kihelyezés miatt),
  • Nyékládházi telephelyen történő munkakezdés (6:00) és munkavégzés vállalása,
  • Egyenlőtlen munkaidőbeosztás vállalása (a napi túratervek eltérő hossza miatt).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Max. 5 éves, folyamatosan szervizelt gépjárművek, gépkocsivezetőhöz rendelt állandó gépjármű,
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig, a hétvégék szabadok,
  • Munkaterület: főként Borsod és Heves megye,
  • Hosszútávú és stabil munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően - kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Nyékládháza, 3433 Magyarország
Full time
1 year
Primary school

Published on 04.06.2020