Kiszállítás tervező

  • napi, heti, havi riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • regisztrációs számok feltöltése és adminisztrálása SAP-ban, illetve a belső rendszerekben
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, fuvarozó cégekkel és adatszolgáltatás irányukban
  • fuvarok optimalizálása, jelentések készítése
  • közvetlen szállítások időbeni ellenőrzése, kontrollálása
  • GPS rendszerek megfigyelése
  • ad hoc jellegű feladatok kezelése

Elvárások / Requirements

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • MS Office ismeret és adatbázis kezelés
  • precíz, lelkiismeretes, áldozatos munka
  • magas probléma megoldó készség

Amit nyújtunk / Benefits

  • versenyképes jövedelem
  • juttatások
  • bejárás támogatás
  • 1 műszakos munkarend

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!

E-mail elérhetőségünk: jaszfenyszaru@trenkwalder.com

Jászfényszaru, 5126 Magyarország
Full time

Published on 26.02.2021