Kisegítő raktáros

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Új kollégáinkat keressük

munkakör betöltésére mezőtúri alközpontunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • árukiadás-áruátvétel
  • anyagmozgatás raktáron belül
  • raktári rend fenntartásának biztosítása

Számunkra az ideális jelölt:

  • érvényes vezetőüléses targonca vezetői engedéllyel rendelkezik
  • középfokú végzettsége van
  • raktáros tapasztalattal bír
  • precízen, pontosan végzi munkáját

Munkavégzés helye: Mezőtúr

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • fix havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • bejárás támogatás
  • nappali műszakos munkarend
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Egyéb információ: a munkaviszony határozott időtartamra szól, a munkavégzés munkaidőkeretben történik.

Mezőtúr, 5400 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 08.04.2021