Kisegítő feladatok Textilüzemben

Egyszerűen végezhető betanított munkalehetőséget kínálunk Mohácson, határozatlan idejű szerződéssel. A munka egy textilüzemben van, ahol változatos, kiváló minőségű mintákkal látják el a ruhákat. Megbízható, hosszútávú munkahely.

Amiben számítunk Rád:

  • hímző és szitanyomó gépek kezelése, felügyelete, alapanyaggal ellátása

  • elkészült pólók minőségének ellenőrzése

  • anyagmozgatás (az elkészült ruhaneműk összepakolása)

  • késztermékek csomagolása

Juttatások:

  • műszakok utáni pótlék

  • bejárási támogatás (nem mohácsi lakosok esetében)

  • az alapbér gyorsan emelkedhet, ha elégedettek a munkavégzéseddel

Elvárások:

  • előképzettség nem szükséges

  • egyszerű, betanított munka

  • textilipari tapasztalat előnyt jelent

  • kézügyesség, precizitás, jó látás (akár szemüveggel is)

Fontos tudnivalók:

  • munkavégzés helye: Mohács

  • két műszakos munkarend (6:00-14:00; 14:00-22:00)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz a hirdetésnél vagy a 05240@dologido.hrszoftver.hu e-mail címen. Kérdés esetén hívd a 06-20/483-9824-es telefonszámot.

Mohács
Full time

Published on 15.05.2021