Kis teljesítményű kazánfűtő

XIII. kerületi telephelyen működő stabil vállalati háttérrel rendelkező közszolgáltató keres a telephelyére:

Kis teljesítményű kazánfűtőt

Referencia szám: a9f832

Főbb feladatok

  • telephely gáz üzemű kazánjaiban történő fűtői feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • kisteljesítményű kazánfűtő képesítés;
  • büntetlen előélet.

Pályázás során előnyt jelent

  • egyéb szakmunkás végzettség (lakatos, fűtésszerelő, klímaszerelő, vízvezeték szerelő, villanyszerelő stb.).

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér;
  • bejelentett munkaviszony;
  • 24/48 vagy 24/72 órás beosztás minden hónapban előre egyeztetve;
  • október 15-től betölthető munkakör;
  • megfelelően karbantartott berendezések;
  • próbaidő lejártát követően térintésmentes utazás a BKK járatain;
  • utazási kedvezmény Volán és MÁV járatain is;
  • kedvezményes telefon csomag.

Az illetmény meghatározására egyedi megállapodás alapján kerül sor.

Határozott idejű közalkalmazotti jogviszony: október 15. és május 15. között, ami más szakmunkás végzettség vagy gondnoksági munkatársi feladatok vállalása esetén május 15-öt követően meghosszabbítható, határozatlan idejű foglalkoztatásra módosítható.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 26.09.2020