Kirendeltségvezető

Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport
keres
tapasztalt új kollégát zalaegerszegi csapatába

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Éves üzleti és költségtervek összeállítása az adott kirendeltségekhez tartozó eszközökre és erőforrásra;
  • Rendelkezésre álló erőforrás hatékony felhasználása, új ötletek alkalmazása, az adott kirendeltégek, megbízható, nyereség-orientált kezelése, munkaerő kölcsönzési, közvetítési és diák projektek megvalósítása;
  • Cég teljes szolgáltatás portfóliójának képviselete;
  • Új potenciális ügyfelek megszerzésével és céges prezentációk tartásával a piaci jelenlét folyamatos erősítése az adott földrajzi területen;
  • Tárgyalásokon való részvétel és a cég képviselete a belső megállapodásoknak megfelelően;
  • Ajánlatok, pályázatok és szerződések nyomon követése, aktív részvétel azok elkészítésben;
  • Aktív részvétel a piaci tanulmányok készítésekor, a stratégia éves szintű felülvizsgálatánál, valamint a következő év üzleti tervének elkész ítésénél;
  • A piackutatás és értékesítési eljárásban leírt adminisztráció elvégzése, vezetése, illetve az előírt dokumentumok elkészítése, továbbítása;
  • Gyors, rugalmas és minőségi szolgáltatás biztosításával a partnerek elégedettségi szintjének elérése, növelése;
  • Munkatársak kiválasztása, munkájának irányítása, koordinálása, képzésük, fejlesztésük támogatása, így különösen, de nem kizárólagosan: bérszámfejtés előkészítésének, számlaalap készítésének, toborzási tevékenység ellenőrzése, kontrollingja;
  • Felelősségi körével összefüggő jelentések, adatszolgáltatások készítése az Operatív Igazgató által meghatározottak szerint.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/Munkaügy);
  • Alapos munkaügyi ismeretek;
  • Szolgáltató oldalon munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat;
  • Sales attitűd és/vagy B2B értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Előny projektvezetői, fizikai munkavállalók toborzásában szerezett tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs-és problémamegoldó képesség;
  • Magabiztos személyiség, vezetői attitűd;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat;
  • Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point);
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • Stabil és megbízható vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • Kellemes, barátságos környezet

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Zalaegerszeg
Zala
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 06.07.2020