Területi képviselő

Megbízhatóság, Minőség, Innováció

    Az idén 30 éves Unix Autó Kft. az autóalkatrész piacvezető vállalat. 3 országban közel 4000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Cégünk idén 30 éves és újabb beruházásokkal bővíti kirendeltségi hálózatát és logisztikai központját. Amennyiben Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni, csatlakozz hozzánk az alábbi pozícióba:

    Területi Képviselő

    Tehergépjármű Alkatrész Üzletág

    (Budapest)

    A Te feladataid lesznek:

    •  Az értékesítési területhez tartozó partnerek rendszeres látogatása
    •  Kijelölt partnerekkel történő közvetlen kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása,szerződések megkötése
    •  Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a felmerülő igények magas szintű kezelése
    •  Beszámolók, riportok készítése
    •  Új értékesítési lehetőségek feltérképezése
    •  A tehergépjármű üzletágvezető munkájának támogatása

    A Te jellemzőid:

    •  Középfokú végzettséged van, műszaki végzettség előny
    •  Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
    •  Járműipari területen szerzett értékesítési tapasztalat előny
    •  Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
    •  Kiváló problémamegoldó és gyors döntési képesség
    •  Nagyon jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
    •  Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
    •  "B" kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

    •  Céges autó saját használatra is, laptop, mobiltelefon
    •  Versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítmény alapú prémium)
    •  Kimagasló minőségű termékek és márkák képviselete
    •  Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
    •  Tervezhető és kiszámítható munkaidő, szabad hétvége

    LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE ÉS CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

    Budapest
    Pest
    Full time
    3 - 5 years of experience
    Secondary technical school

    Published on 16.12.2020