Kirendeltség Vezető (Sopron)

Országszerte találkozol kiszállító autóinkkal? Többször hallottál már az Unixról?

A folyamatos bővülésnek köszönhetően

KIRENDELTSÉG VEZETŐ

kollégát keresünk.

Munkavégzés helye: SOPRON

Cégünk 30 éve van jelen az autóalkatrész kereskedelmi piacon, amelynek mára az egyik meghatározó szereplője. 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést. A Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Mottónk: „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Ha felkeltettük az érdeklődésed, legyél aktív részese vállalatunk sikereinek és jelentkezz hozzánk!

Mik lesznek a feladataid?

  • Egy 27 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése. Munkáltatói jogkör gyakorlója leszel, Te döntöd el milyen csapatot építesz. A toborzás- kiválasztáshoz minden szükséges segítséget megkapsz a központi HR osztálytól.
  • A céges működési standardok betartatása - sikerünk egyik fontos alapja ez.
  • Az üzletben zajló napi munkafolyamatok irányítása, a kiszállítás, az értékesítés és a raktározás területén.
  • Rendszeres és kiemelten fontos feladat a partnerekkel való személyes kapcsolattartás, legyen szó meglévő, vagy új partnerről.
  • A piac folyamatos monitorozása és a versenytársak tevékenységének elemzése.
  • A kirendeltséghez kapcsolódóan adminisztratív feladataid is lesznek: értékelések, beszámolók készítése.

Mit kínálunk munkádért cserébe?

  • Juttatási csomag: havi bruttó 600.000 Ft + mobiltelefon + vállalati kedvezmények
  • Vállalati kedvezményeket, mobiltelefont, valamint igényes teljes munkaruha szettet.
  • Folyamatos fejlődést és karrier lehetőséget, amely mellé stabil hátteret biztosítunk.
  • Több hónapos betanítási programot és képzéseket ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában vágj bele munkádba.
  • Részese lehetsz az általad vezetett kirendeltség fejlődésének, sikereinek.
  • Családbarát munkaidőt, heti 40 órában, szabad hétvégékkel.
  • Rendszeres visszajelzést a munkádról.
  • Egy dinamikus, fiatalos csapat része leszel, ahol minden támogatást megkapsz a célok eléréséhez.
  • Vigyázunk egymásra, ezért a kiválasztást online intézzük (pl.: Skype interjú)

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel. Előnyt jelent, ha értékesítésben, logisztikában vagy egyéb műszaki területen szerezted.
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás, jó kapcsolatteremtő készség és határozottság jellemez.
  • Magas a motivációs szinted és fontos, hogy nyitott legyél a tanulásra.
  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel.
  • Magabiztosan használod az MS Office programcsaládot.
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal.
  • A műszaki érdeklődés előnyt jelent, de az autóalkatrész ismeret nem feltétel.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Sopron
Győr-Moson-Sopron
Sopron
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 22.08.2020