Kipakoló, Operátor (Szolnok)

Feladatok

  • A bőr anyag előkészítése, kézi rakodása
  • A bőr minőségének ellenőrzése

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Szolnok
Requirements:
  • Kézügyesség, precizitás
  • Önálló munkavégzés, áttekintő képesség
  • Színlátás, éleslátás
  • Több műszakos munkarend vállalása
Benefits:
  • Emelkedő bér
  • 30%-os műszakpótlék
  • Hétköznapi és hétvégi túlórapótlék 50%, 100%
  • Jelenléti, minőségi bónusz
  • Cafeteria már a próbaidő alatt, ami később emelkedik
  • Bejárási támogatás: autó esetén 15 Ft/km-es, tömegközlekedés esetén a bérlet összegének 100% kerül kifizetésre
  • Ingyenes céges buszjárat: Tiszakécske, Tiszabög, Mezőtúr, Kétpó, Újszász, Zagyvarékas, Cibakháza, Tiszaföldvár, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Fegyvernek, Surjány, Tápiószele, Tápiógyörgye, Újszilvás, Bagimajor, Kengyel, Abádszalók, Kunhegyes, Bánhalma, Vezseny, Tiszavárkony, Tószeg, Törökszentmiklós, Szajol, Túrkeve, Kuncsorba, Örményes, Abony, Besenyszög, Jászberény, Alattyán, Jánoshida, Jászalsószentgyörgy, Jászladány, Szászberek, Cegléd, Nagykőrös
Qualities:
  • Alapfokú végzettség
  • Szakirányú munkatapasztalat

Szolnok
Full time

Published on 05.07.2022