Kintlévőség kezelő

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat

KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ

Feladatok

  • Késedelmes ügyfelek telefonon, írásban történő megkeresése
  • Behajtás során jelzett információk regisztrálása, dokumentálása, riportálása
  • A nemfizetés következményeinek ismertetése
  • Jogi osztállyal, külső követeléskezelő céggel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi vagy logisztikai végzettség;
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent

  • Vállalati behajtásban, illetve pénzügyi vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Monotónia és stressz tűrése;
  • Terhelhetőség;
  • Kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 28.02.2020