Kihelyezett banki tanácsadó és értékesítő

Feladatok:

  • Vásárlók megszólítása
  • Igény felmérése, felkeltése
  • Termékeink ismertetése: Tesco Vásárlókártya, Tesco Biztosítás
  • Szerződéskötés
  • Napi adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga (PSZÁF, MNB vizsga) vagy azt kiváltó végzettségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biztosítási végzettség

Amit kínálunk:

  • Fix bér- és teljesítmény arányos jutalék
  • Választható jogviszony (vállalkozói vagy alkalmazotti)
  • Vásárlási kedvezményekre jogosító dolgozói kártya
  • Mentori támogatás
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Fix helyen történő munkavégzés – TESCO Pénzügyi Partner Pult
  • Rugalmas beosztás

  • Fényképes önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Áruházak, ahol jelen vagyunk:

  • Békéscsaba, Debrecen, Eger, Gyöngyös, Miskolc, Nyíregyháza, Szarvas, Szentes
  • Dunaújváros, Kecskemét, Kiskunhalas, Pécs, Sárbogárd, Szeged, Szekszárd
  • Balatonfüred, Győr, Kaposvár, Székesfehérvár, Szombathely, Tatabánya, Várpalota, Veszprém, Zalaegerszeg
  • Budaörs, Vecsés, Budapest: Aréna Pláza, Bécsi út, Campona, Fogarasi út, Megapark, Új Buda Center, Váci út

Pest
Budapest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Zala
Vas
Tolna
Baranya
Veszprém
Somogy
Bács-Kiskun
Csongrád
Békés
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Nógrád megye
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 11.05.2021