Összeszerelő

AZONNALI KEZDÉSI LEHETŐSÉG!!!

Tiszaújvárosi partnerünkhöz keresünk ÖSSZESZERELŐ munkatársakat!

Munkavégzés helye: Tiszaújváros, elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünknél

Munkakör: Operátor - Betanított munkaSzerelési és tesztelési feladatok

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Kiváló kézügyesség
  • Monotonitás tűrés
  • Precizitás, szabálykövetés
  • 4 műszak (12 órás munkarend) vállalása (havonta 13-14 napot kell dolgozni!)
    /3 nap nappal – 3 nap pihenő – 3 nap éjszaka – 3 nap pihenő/
  • Orvosi alkalmasság (Színtévesztés kizáró ok!)

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség (OKJ/szakmunkás/szakközépiskola)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Összeszerelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 169.000.- Ft (+ éjszakai műszakpótlék: 30%, vasárnapi pótlék: 50%)
  • Családi adókedvezmény igénybe vehető
  • Havi nettó 11.200 Ft béren kívüli juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat több településről vagy útiköltség térítés 100%-ban
  • Próbaidő lejárta után bónusz! Ez akár a bér 15%-a is lehet havonta!
  • Hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű szerződés)

Amennyiben további kérdése lenne, kérjük keresse munkatársunkat, a +36 30/498-9653-as telefonszámon.

Borsod-Abaúj-Zemplén
Tiszaújváros
Full time
1 year
Primary school

Published on 13.08.2020