KIEMELT BEFEKTETÉSI TANÁCSADÓ (Győr)

Az Év Alapkezelőjének győri partnerigazgatósága keres
banki/biztosítói területen prémium szegmensben szakmai tapasztalatot szerzett munkatársat.

Rád váró feladatok:

  • Egy univerzális biztosító munkatársaként széles termékpalettából kiemelkedő konstrukciójú termékeket értékesíteni (befektetési alapok, biztosítás, hitel, nyugdíjpénztár)
  • Hosszú távú, bizalmi kapcsolatot kiépíteni és ápolni a biztosító kiemelt ügyfeleivel
  • Megtalálni számukra a legmegfelelőbb, személyre szabott, kockázatviselési hajlandóságukhoz illeszkedő pénzügyi lehetőségeket
  • Rendszeres ügyféltárgyalásokat szervezni és lebonyolítani, folyamatosan bővíteni a saját ügyfélköröd és proaktívan menedzselni az ügyfélportfóliót
  • Növelni ügyfeleink elégedettségét és lojalitását színvonalas, magas minőségű kiszolgálással

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható szakmai, valamint vezetői karrierépítési lehetőség
  • Egyedi, versenyképes juttatási rendszer
  • Rendszeres szakmai és képesség-fejlesztő továbbképzések
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Multinacionális háttér
  • Lehetőséged lesz széleskörű szakmai tapasztalat szerzésre komplex feladatokon keresztül

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Ügyfélközpontú gondolkodás jellemez
  • Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel
  • Felelősségvállalás és szabálykövetés jellemző Rád
  • Ösztönöz, ha jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el
  • Eredményorientált vagy, a szakma legjobbjai közé szeretnél tartozni
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettséggel, vagy MNB hatósági tanúsítvánnyal rendelkezel

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, akkor küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzod, hogy mielőbb kapcsolatba léphessünk Veled!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
1 year
Bachelor

Published on 18.06.2021