Kezdd a karriered az SSC szektorban és dolgozz otthonról!

  • Napi szinten kapcsolatot tartani angolul és más idegen nyelveken (német vagy francia vagy holland) külsős- és belsős ügyfelekkel, kollégákkal email-ben és telefonon egyaránt
  • Felelni egy-egy megrendelésért, projektért, ügyfélért
  • Együttműködni társosztályokkal
  • Riportálni a vezetőség felé

Elvárások / Requirements

  • Téged várunk, ha:
  • Rendelkezel aktív Angol nyelvtudással írásban és szóban egyaránt
  • Tudsz kommunikálni más idegen nyelven is a következők közül: Német, Francia, Holland
  • Pályakezdő, vagy akár tapasztalt vagy
  • MS Office programokat magabiztosan kezeled
  • Könnyen teremtesz kapcsolatokat
  • Munkádat pontosan és precízen végzed

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil, nemzetközi munkáltató
  • Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőségek
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Fiatal csapat, dinamikus légkör
  • Modern munkakörnyezet
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre!

Debrecen
Full time

Published on 06.02.2021