Key account manager, project manager

Nemzetközi design márkákat, beltéri és kültéri közületi bútorokat, innovatív akusztikai anyagokat forgalmazó, rendezvény- és szakmai oktatásszervező partnercégünk keres

Key Account Manager (project manager) kollégát, országos területi lefedettséggel, Bp. II. kerületi központjába.

Az Europa Design közel 40 gyártó képviseletét látja el, és 25 éve dolgozik szoros együttműködésben ingatlanfejlesztőkkel, építészekkel, belsőépítészekkel és más kreatív szakemberekkel. A cég két ízben nyerte el ,,Az Év Munkáltatója és legjobb hazai munkahely" címet. Megrendelőik olyan multinacionális világcégek és sikeres hazai vállalkozások, ahol a tárgyi világ kultúrája, valamint az employer branding hangsúlyos szerepet tölt be, partnerünk az ezzel járó minőséget, igényességet képviseli. Az új munkatárs feladta a gyár nemzetközi, nagyvállalti, illetve hazai kiemelt vevőkörének kiszolgálása és bővítése.

A munkafolyamat és a feladatok:

  • A projektigényeket különböző adatbázisok, illetve saját algoritmuson alapuló elemzőrendszerek által generált leadek alapján kerül a projektvezető kezébe
  • Ügyfélakvirálás és ügyfélgondozás
  • Team felállítása a szerződéskötéshez (tervezőasszisztens, belsőépítész, grafikus, látványtervező), igény szerint külsős vállalkozások ill. jogászok projektbe, szerződéskötésbe való bevonása, kapcsolattartás
  • Árajánlatok, prezentációk, mood boardok készíttetése, utóbbiak hagyományos és multimédiás technológiával egyaránt
  • Tervezési és kivitelezési tevékenységek reális ütemtervének meghatározása, módosításokra vonatkozó egyéni konzultáción felmerülő igények integrálása
  • Kivitelezés, kiszállítás koordinálása
  • A projektbe bevonandó termékek körének stratégiai kiválasztása (belső egyeztetéssel támogatva)
  • Projektek és pénzügyi elszámolás felülvizsgálása, szükség esetén változtatás, pótmunka és hibakezelés megszervezése
  • Projekt lezárása, utánkövetés ellenőrzése, üzembehelyezésen való részvétel
  • Riportálás a levédett és kiemelt projektekről, CRM rendszer napi használata
  • Szakmai rendezvényeken való aktív, felkészült részvétel

Elvárások:

  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvismeret
  • Közgazdasági, műszaki vagy ingatlangazdasági felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év gyakorlat az épített környezet piacán
  • B2B projektekben szerzett project management tapasztalat
  • Önálló tanulásra való képesség, gyors, rendszerező gondolkodás
  • Nyílt, kommunikatív hozzáállás
  • Pályázati, tenderezési gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Közbeszerzési eljárásokban való jártasság
  • Az alábbi területek valamelyikén szerzett piaci ismeretek, kapcsolatok: tervezés, kreatívipar, bútoripar, ingatlanpiac, tájépítészet, HoReCa, design, HR
  • Tervezői ismeretek, ArchiCad, AutoCad tapasztalat
  • Környezettudatos technológiák ismerete
  • Olasz, spanyol vagy német nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Széles vevőkör, nagyrészt vegyesvállalati környezetből
  • Top design márkák kommunikációs, illetve saját kutatási és fejlesztési hátterünkhöz és anyagainkhoz való hozzáférés
  • Versenyképes alapfizetés, magas juttatási csomag
  • Továbbtanulási támogatás tanulmányi szerződéssel, külföldi intézményben is
  • Család-, kerékpár- és kutyabarát munkahely
  • Home office tárgyi és munkavégzési feltételeinek biztosítása
  • AYCM illetve EU magánszolgáltatási támogatás
  • Külföldi tréningek
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel és továbbtanulási kötelező programmal együtt

Szeretettel várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzával egybekötött jelentkezését. Amennyiben jelentkezése megfelelőnek bizonyul munkatársaink felkeresik Önt az önéletrajzában megadott telefonszámon.

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor
Master

Published on 12.04.2021