Key account manager

Partnerünk, nemzetközi háttérrel, stabilan működő, az  élelmiszeriparban (elsősorban hús- és konzervipar) tevékenykedő  és  a szakma élvonalába tartozó -  vállalat részére keresünk Key Account menedzsert.

Feladatok:

  • A-kategóriás ügyfélkör kezelése (folyamatos vevőlátogatás, tárgyalások, szerződések megkötése, nyomon követése)
  • üzletfejlesztési feladatok kiemelt ügyfelekkel
  • kereskedelmi igazgató munkájának termékoldali támogatása
  • piaci információ gyűjtés, aktív részvétel a fejlesztésben
  • marketingkommunikációban való részvétel (DM levelek, partnerképzési illetve üzletkötő-képzési anyagok készitése
  • részvétel az anyavállalat képzésein, fejlesztési próbáin
  • Szükség esetén reklamáció kezelése
  • piacfelmérés, adatbázis-készítés és kezelés
  • együttműködés a szakmai / technológiai csapattal
  • riportok az ügyvezető felé

Az ideális pályázó rendelkezik az alábbiakkal:

  • felsőfokú végzettség (élelmiszeripar előnyt jelent)
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat értékesítési, kiemelt vevői területen

  • az élelmiszeripar bármely területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • nagyfokú önállóság
  • Ügyfél- és megoldás-orientált hozzáállás

  • jó munkaszervezési és –koordinálási készség
  • felelősségvállalás saját munkája és a határidők betartása iránt
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • utazásra való hajlandóság
  • MS Office mélyebb ismerete
  • Tárgyalóképes  angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk:

Lendületes, szakmailag elhivatott kis csapatunkba keressük új kollégánkat, aki lelkes az új kihívások iránt, teljesítményorientált valamint megfelelő szakmai - ismeretekkel rendelkezik.

  • támogató, stabil szakmai háttér és munkahelyi csapat
  • versenyképes juttatási csomag
  • külföldi anyavállalati szakmai képzések

Budapest
Komárom
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 21.07.2022