Fagyasztott élelmiszeripari termékeket forgalmazó nemzetközi partnercégünk részére keresünk

Key Account Manager

munkatársat.

A felelősségi kör elsősorban Magyarország területére terjed ki.

Feladatok

  • Ügyfelek látogatása és velük való kapcsolattartás,
  • Termékek belistázása, ennek értékelése,
  • Üzleti tervek készítése,
  • Akciótervek kialakítása,
  • Termékek belistázása,
  • Piaci árak nyomon követése,
  • Promóciós kalendárium létrehozása a meglévő partnerekkel,
  • Konkurens termékek figyelemmel kísérése,
  • Árajánlatok, kereskedelmi kimutatások és beszámolók elő- és elkészítése,
  • Belföldi szakmai rendezvények és szolgálati utak szervezésében való aktív részvétel, cégképviselet,
  • Megállapodások előkészítése,
  • Folyamatos írásos és szóbeli kapcsolattartás magyar kereskedelmi partnerekkel,
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés.

Elvárások

  • Utazásra való hajlandóság (Magyarország területén belül).
  • Felsőfokú végzettség (MBA, közgazdasági, gazdasági terület)
  • 3-5 év, FMCG szektorban szerzett partnerkezelési tapasztalat
  • Folyékony aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, ezen belül az Excel magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs készség, strukturált, analitikus gondolkozásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság és megbízhatóság
  • Csapatjátékos
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű cég
  • Home Office lehetőség
  • Céges gépkocsi magánhasználatra is
  • Céges telefon, laptop

Előny

  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye

  • A munkavégzés Home Office-ban történik, de a munka gyakori belföldi utazással jár.

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el angol nyelvű fényképes önéletrajzát a a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 05.08.2021