Készletellenőr - Páty

Készletellenőr munkatársakat keresünk pátyi telephelyre.

Feladatok:

  • A számára kiosztott a pontos raktárkészlet és az azzal kapcsolatos feladatok tartoznak
  • Az áruk mozgásának ellenőrzése, módosító könyvelések elvégzése
  • Rendszeres készletellenőrzések végrehajtása
  • Tárhelyek rendszerben vezetett és fizikai árumennyiségeinek összehasonlítása
  • Raktárkészletet érintő kérdésekben hatékony és pontos ismerete
  • Visszáru kezelés, kapcsolódó könyvelések / készletmozgások végrehajtása
  • Raktározási szoftverrendszer (CIEL-FW) pontos kezelése
  • Leltárak előkészítése, lefolytatása

Elvárások:

  • 2 éves készletellenőrzési tapasztalat
  • Érettségi bizonyítvány
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 290 000 ft/hó bruttó kezdőfizetés + juttatások
  • 100 000 ft belépési bónusz
  • 11%-os bónusz
  • 30%-os műszakpótlék
  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos béremelkedés
  • Próbaidőszak után cafeteria
  • Ingyenes céges járat, bejárási támogatás
  • Útiköltség támogatás vagy bejárás biztosítása céges busszal!
  • (Csákvár - Vértesboglár - Bodmér - Szár - Felcsút - Bicske - Tatabánya - Csabdi - Mány - Páty - Budapest - Budaörs - Herceghalom - Biatorbágy - Etyek - Zsámbék - Szomor - Nagyegyháza - Budakeszi)

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Páty

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Páty, 2071 Magyarország
Full time

Published on 02.12.2021