Készletellenőr

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba

CYCLE COUNTER- KÉSZLETELLENŐR

Feladatok:

  • A  gyártás során felhasználásra kerülő alapanyag készletek és  késztermékek  készletszintjének ellenőrzése
  • Munkautasításoknak és folyamatleírásoknak megfelelően elvégzi a készletellenőrzési feladatokat
  • Napi és időszakos leltári feladatok ellátása
  • Tranzakciók, adminisztrációs tevékenység elvégzése, betartva az adatkezelési / adatelérési szabályokat

 Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Számítógép használat (MS office)
  • Targoncavezetői jogosítvány előny
  • Hasonló munkakörben vagy raktározásban szerzett tapasztalat előny
  • Pontosság, precízitás

 Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy jó csapatban
  • hosszútávú munkahely
  • Bejárás támogatás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a munkakör megjelölésével.

Logisztika

Logisztika

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 27.02.2020