Gondnok / Kertész

A nyírtelki székhelyű Nyír-Mix-Trade Kft. üzemterület fenntartásához keresünk olyan megbízható kertész kollégát, aki igényesen végzi munkáját.

Feladatok

  • Zöldfelület-fenntartási feladatok ellátása (fűnyírás, sövényvágás, gyomlálás, permetezés, növények ültetése, metszés, stb.)
  • Udvartakarítás (lombgyűjtés, söprögetés, eresz, illetve csatornák tisztán tartása)
  • Öntözőrendszer karbantartása
  • Eszközbeszerzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munkában tanúsított magasfokú igényesség
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • A munka elvégzéséhez szükséges modern géppark, eszközök
  • Folyamatos munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Dinamikus és barátságos légkör

Munkavégzés helye: 4461 Nyírtelek Diófa utca 2.

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Primary school

Published on 30.07.2020