Kereskedelmi vezető

A JobPower Hungary Kft. munkatársat keres a csomagolástechnikai ipar területén működő multinacionális partnere számára az alábbiak szerint:

A partnerünk:

Komplett ipari csomagolási megoldásokat kínáló és gyártó nemzetközi cég. Az ügyfeleik a világ vezető telekommunikációs, energiaipari, légiközlekedési és gépjárműipari nagyvállalatai. Partnereik számára nem pusztán csomagolási technikát kínálnak, hanem szem előtt tartják a logisztikai költségcsökkentés mellett a környezetvédelmi szempontokat is (újrahasznosítás, többutas megoldások kidolgozása).

A megrendelők érdekeit figyelembe véve a tavalyi év elején új taggal bővült a cégcsoport és 2020-tól egy sikeresen működő orosházi műanyagipari gyártó egység gazdagítja a cég partnereinek kiszolgálási lehetőségeit.

A korábban hatékonyan működő cégszervezetet a nemzetközi elvárásokhoz alkalmazkodva új pozíciók megnyitásával fejlődik . Ezen folyamat részeként keressük:

A kereskedelmi vezető kiemelkedő feladata az új és meglévő partnerekkel való kapcsolatok stabilizálása,  az értékesítési folyamat  cégen belüli hatékony menedzselése.  A cég - világszinten is kiemelkedő szaktudással rendelkező – helyi és külföldi munkatársai képesek az ipar vákuumformázott műanyag alapú csomagolástechnikai igényeinek gyors és hatékony kiszolgálására.  Ahhoz, hogy ezt a belföldi és külföldi partnerek/megrendelők a kapcsolatfelvétel első percétől érezzék, kiemelkedően fontos, hogy egy olyan vezetővel tudjanak tárgyalni, aki a gyártóegység irányából mindezt hitelesen képes közvetíteni.

Feladatok:

  • Az orosházi egység képviselete multinacionális téren és belföldön (részvétel a board meeting-eken, kapcsolatépítés a cég nemzetközi értékesítési vezetőivel és munkatársaival)
  • Termék árazások teljes menedzsmentje
  • Partnerek és vevők műszaki kérdésekben történő támogatása
  • Hatáskörbe tartozó beosztott munkájának koordinálása (értékesítés-beszerzés-ügyfélszolgálat)
  • A beérkező ajánlatkérések és termékfejlesztések végig vitele a lehető legrövidebb határidőn belül
  • Személyes részvétel szerződések részleteiről való egyeztetésekben
  • A cégen belüli kollégák ( mérnökség , beszerzés , gyártás , szerszámüzem, logisztika ) bevonása az árazási és szerződéskötési  folyamatba (teljes projektmenedzsment , árazási stratégiák, termékfejlesztési státuszok követése)
  • Riportok készítése a cégcsoport vezetőségének igényei szerint

Tevékenyen részt kell vennie a tárgyalásokban, át kell világítania a meglévő folyamatokat, meg kell találni azokat a pontokat, ahol új szabályok bevezetésével csökkenthető a megkeresések kezelésének az ideje és a kereskedelmi folyamat hatékonysága fejleszthető.

Kiemelt szinten fontos elvárás a leendő vezetővel szemben, hogy gyorsan és rugalmasan beilleszkedjen a meglévő szervezetbe és kiváló stratégiai érzékkel kézbe vegye az irányítást, kihasználva a már régebb óta ott dolgozók erősségeit.

Elvárások:

  • Műszaki ismeretek
  • Multinacionális cégnél kereskedelmi, ellátási, vagy projektvezetőként szerzett gyakorlat (min. 3-5 év)
  • Projektmenedzsment módszertani ismeretek
  • Cél és sikerorientált attitűd
  • Kiváló stratégiai érzék, nagyfokú rugalmasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Prioritások felállítása és megfelelő szintű kezelése

Előny:

  • MBA végzettség
  • Műanyagipari ismeretek
  • Vákuumformázás és autóipar területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú, biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (svéd) cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes juttatási csomag (fix bér + évente egyszer prémium és Szép kártya juttatás, céges autó, laptop és telefon magánhasználatra is)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Globális programokban való részvétel lehetősége
  • Fiatalos, a szakmája iránt elkötelezett, lelkes csapat
  • Nemzetközi együttműködés a cégcsoporton belül
  • Ambiciózus cégvezetés
  • Hosszú távú, felelősségteljes munkalehetőség egy stabil, multinacionális cég kötelékében

Munkavégzés helye:

Orosháza

Fényképes szakmai önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva. Motivációs levelében kérjük ossza meg velünk, hogy mit tart az eddigi pályafutása legnagyobb sikerének! További információ kérhető Cseh Andreától a +36 30 300 4787-es telefonszámon.

Orosháza
Békés
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 08.04.2021