KERESKEDELMI VEZETŐ

FELADATAID LESZNEK:

  • Ismerd az IKEA Food ételválasztékát, mutasd be teljes szélességében és mélységében, úgy, hogy az ösztönözze látogatókat, és optimális értékesítést eredményezzen
  • Gondoskodj arról, hogy a területed mindig a legjobb arcát mutassa, készletei teljesen fel legyenek töltve, és vásárlóközpontú szemlélet érvényesüljön
  • Motiváld és fejleszd a csapatodat
  • Biztosítsd az aktivitások tervezését, az árurendelést, a megfelelő eladási helyek kialakítását, és a hatékony készletgazdálkodást
  • Tégy javaslatokat a folyamatok hatékonyabbá tételére, valósítsd meg az új ötleteket
  • Biztosítsd a vendégtér és a konyhatechnológiai berendezések rendszeres karbantartását
  • Biztosítsd, hogy a területed biztonságos munka- és vásárlói környezet legyen

RENDELKEZZ AZ ALÁBBIAKKAL:

  • Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat (lehetőleg vendéglátás, kereskedelem, idegenforgalmi területen)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás - elengedhetetlen
  • Vezetői attitűd
  • Komplex gondolkodásmód, kiemelkedő szervezőkészség és kreativitás
  • Vevőorientált hozzáállás,támogatói vezetői stílus, üzleti szemlélet

AKIT KERESÜNK:

  • Őszintén érdekel az értékesítés, és motivál az, hogy eleget tégy a vásárlói igényeknek
  • Rendelkezel dinamikus kereskedelmi környezetben szerzett ügyfélkiszolgálási tapasztalattal
  • Örömet találsz abban, hogy egy csapatot irányíts és fejlessz, és már van is tapasztalatod ezen a téren
  • Folyékonyan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • Nem okoz számodra problémát a váltott műszakos munkarend és a hétvégi munkavégzés

MIÉRT JÓ EZ NEKED?

  • Teljesen bejelentett állás, havi számlára utalt bér
  • Tiszta, klimatizált, modern környezetben való munkavégzés
  • Az áruház által tisztított munkaruha
  • Az államilag elrendelt ünnepnapokon, illetve december 24.-én és 31.-én nincs munkavégzés
  • Támogatott étkezés, ingyenes kávé, tea és üdítő a dolgozói kantinban
  • Jó hangulatú munkakörnyezet és összetartó csapat
  • Fejlődési és különböző karrier lehetőség
  • Kiszámítható munkabeosztás
  • Maximum 11 órás műszakok

JUTTATÁSI CSOMAG:

  • Korrekt bérezés, választható cafeteria, étkezési hozzájárulás, vásárlási kedvezmény, éves bónusz, Help csomag (jogi, orvosi segítségnyújtás), nyugdíj program
  • Szombati és vasárnapi pótlék (50%)
  • Éjszakai pótlék (este 8 órától 20% )
  • Bejárás támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • Skandináv munkahelyi kultúra, barátságos légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XXIII. kerület, Soroksári bevásárlópark
  • Tömegközlekedéssel megközelíthető a 135-ös és 123-as busszal vagy Havannáról az Auchan busszal

MUNKAREND: 8 órás munkarend (délelőtt, délután és hétvégi munkavégzés)

Jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal!

Budapest
Full time

Published on 24.10.2020