Kereskedelmi ügyintéző

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel – elsősorban telefonos
  • árajánlatok írása
  • egyéb általános kereskedelmi feladatok, mint érkező- és beszállítói (nemzetközi) rendelések, végszámlák elkészítése, azok nyilvántartásának kezelése, stb.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • tapasztalat műszaki termékek kereskedelmében
  • középfokú angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • műszaki, és/vagy vegyipari ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó angol nyelvtudás
  • 3 éves kereskedelmi, üzletkötői tapasztalat
  • szigetszentmiklósi székhelyünkhöz közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • nemzetközi háttérrel rendelkező, családias cég
  • kiváló munkakörülmények
  • képzési lehetőségek, nemzetközi kereskedelmi tapasztalatok
  • versenyképes fizetés
  • munkavégzéshez első osztályú eszközök (számítógép, telefon, stb.)

Céginformáció:

A Busch vezető világcég a vákuumszivattyúk- és rendszerek gyártása, kereskedelme, szervizelése terén. Német anyacégünket 1963-ban alapította a jelenlegi tulajdonos és felesége. A cég azóta is családi vállalkozás, de a nemzetközi cégcsoporthoz már 42 országban 60 cég tartozik, gyártó cégekkel Németországban, Svájcban, Angliában, USA-ban, Dél-Koreában, Csehországban. Termékeink a vákuumszivattyúk széles skálája, az ipar minden területére. A magyar leányvállalat 2008-ban lett megalapítva, dinamikusan fejlődik, 2019-ban kb. nettó 2 millió Euro forgalommal. Az alkalmazottak létszáma jelenleg 8 fő. A szigetszentmiklósi székhelyünkön iroda, javító műhely és raktár található.

Szükséges dokumentumok:

  • magyar és angol nyelvű önéletrajz
  • motivációs levél
  • legmagasabb iskolai végzettséget igazoló tanúsítvány
  • nyelvvizsga igazolás (ha van)

Egyéb:

Pályázatának benyújtásával a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy a Busch Vacuum Kft., mint adatkezelő a pályázatában általa megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
1 year
High school

Published on 04.09.2020