Kereskedelmi manager, csoportvezető

Ha úgy érzed, hogy:

  • tudsz a semmivel (vákuummal) kereskedni
  • tagja szeretnél lenni egy családi vállalkozás nemzetközi csapatának
  • ki vagy éhezve a sikerre
  • képes vagy csapatban dolgozni a sikerért
  • vezetői ambícióid vannak és képes vagy egy kb. 4 fős csapatot irányítani,

akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, ügyféllátogatások
  • komplex árajánlatok írása, projektek levezénylése
  • kereskedelmi csoport (kb. 4 fő) irányítása
  • raktárkészlet kezelése raktáros kollega munkájának irányításával
  • általános kereskedelmi feladatok, mint kisebb árajánlatok készítése, érkező- és beszállítói (nemzetközi) rendelések, végszámlák elkészítése, azok nyilvántartásának kezelése, szállítások szervezése, stb.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • középfokú műszaki ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • mérnöki, vagy vegyész diploma
  • széleskörű műszaki, vagy vegyipari ismeretek
  • jó angol nyelvtudás
  • 6 éves kereskedelmi, üzletkötői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • nemzetközi háttérrel rendelkező, családias cég
  • kiváló munkakörülmények
  • képzési lehetőségek, nemzetközi kereskedelmi tapasztalatok
  • versenyképes fizetés
  • munkavégzéshez első osztályú eszközök (gépkocsi, számítógép, telefon, stb.)

Céginformáció:

A Busch vezető világcég a vákuumszivattyúk- és rendszerek gyártása, kereskedelme, szervizelése terén. Német anyacégünket 1963-ban alapította a jelenlegi tulajdonos és felesége. A cég azóta is családi vállalkozás, de a nemzetközi cégcsoporthoz már 42 országban 60 cég tartozik, gyártó cégekkel Németországban, Svájcban, Angliában, USA-ban, Dél-Koreában, Csehországban. Termékeink a vákuumszivattyúk széles skálája, az ipar minden területére. A magyar leányvállalat 2008-ban lett megalapítva, dinamikusan fejlődik, 2019-ban kb. nettó 2 millió Euro forgalommal. Az alkalmazottak létszáma jelenleg 8 fő. A szigetszentmiklósi székhelyünkön iroda, javító műhely és raktár található.

Szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Legmagasabb iskolai végzettséget igazoló tanúsítvány
  • Nyelvvizsga igazolás (ha van)

Egyéb:

Pályázatának benyújtásával a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy a Busch Vacuum Kft., mint adatkezelő a pályázatában általa megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
High school

Published on 05.06.2020