Kereskedelmi ügyintéző

Debreceni székhelyű kft. keresi leendő munkatársát.
Orvostechnikai eszközöket forgalmazó üzletágba, internetes kereskedelmi területen

irodai adminisztratív feladatok ellátására.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:

  • beérkező rendelések feldolgozása, rendszerben történő rögzítése,
  • külföldi partnerekkel levelezés angol nyelven, áru rendelés, egyeztetések
  • ügyfelekkel és viszonteladói partnerekkel való napi kapcsolattartás,
  • számlák elkészítése, rendszerezése
  • egyéb adminisztrációs teendők, ügyintézés (házipénztár, leltár, posta, könyvelő irodába számlák eljuttatása, irodaszer rendelés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs készség, és határozottság
  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelv társalgási szintű használata írásban és szóban
  • értékesítési szemlélet, és pozitív gondolkodásmód
  • precíz munkavégzés, rugalmasság
  • Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
    jó megjelenés, kultúrált viselkedés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kereskedelmi és/vagy értékesítési, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • spanyol/szlovák/román nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Kellemes irodai légkör
  • Fiatalos csapat
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk!

Requirements:
Qualities:
Company details:

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-14