Similar jobs like this one

Recommended jobs

Kereskedelmi tanácsadó Szabadkígyós és környéke (7800)

kereskedelmi tanácsadó munkatársat keresünk!

Ha szeretnél lakhelyeden, vagy annak közelében dolgozni, ha szeretsz emberekkel foglalkozni és rugalmas munkaidőre vágysz, akkor jelentkezz kereskedelmi tanácsadónak!

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • készpénzkölcsönök átadása,
  • a heti törlesztőrészletek begyűjtése,
  • közreműködés az ügyfelekre vonatkozó hitelképesség-vizsgálatban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló emberismeret,
  • lelkesedés és ambíció,
  • jó kommunikációs készség,
  • érettségi bizonyítvány,
  • jogosítvány.

Előnyök:

  • Van tapasztalatod az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén.
  • Jó a kommunikációs készséged.
  • Képes vagy önállóan és csapatban dolgozni.
  • Függő biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezel.

Amit nyújtunk:

  • Napi 4, 6 vagy 8 órás munkavégzés,
  • fix alapbér és bónusz,
  • kötetlen munkaidő,
  • céges mobiltelefon,
  • munkavégzéssel összefüggő üzemanyag költség térítés,
  • élet és baleset biztosítást minden munkavállalóik számára,
  • sikerorientált, vidám csapat.

Szabadkígyós, 5712 Magyarország
Full time

Published on 04.04.2022