Kereskedelmi munkatárs (Dorog és Esztergom környéke)

Igen, ez megint egy Provident hirdetés, de most ŐK szeretnének felvenni… egy új kereskedelmi munkatárs kollégát!

Amit kínálnak:

  • Rugalmas munkaidő – te mondod meg mennyit szeretnél dolgozni
  • Fix alapbér és ezen felül egyéni bónusz
  • Céges mobiltelefon
  • Munkavégzésedhez üzemanyag térítés
  • Élet- és balesetbiztosítás

Az állás a tiéd lehet, ha:

  • Releváns tapasztalatod van az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni
  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal

Feladataid lesznek:

  • A Társaság pénzügyi termékeinek értékesítése, a törlesztő részletek átvétele
  • Kapcsolattartás és információ nyújtása a meglévő ügyfélkörödnek
  • Ügyfélmegtartási, ügyfélszerzési tevékenységek
  • Kifutott ügyfelek utógondozása
  • Riportok és elemzések értelmezése és készítése
  • Adatrögzítés, adattisztítás
  • Vállalati applikációk kezelése

Munkavégzés helye: Dorog és Esztergom környéke

Csatlakoznál? Töltsd ki az alábbi űrlapot még ma!

Fontos:

Dorog
Esztergom
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Secondary school

Published on 21.08.2020