ÉRTÉKESÍTŐ (LOGISZTIKAI TERÜLET)

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfelekkel szoros kapcsolattartás és új partnerek felkeresése, továbbá fuvarozási és logisztikai igényeik felmérése, azok feldolgozása
  • Új értékesítési csatornák feltérképezése, üzemeltetése
  • Partnerlátogatások megszervezése, részvétel személyes tárgyalásokon és az ehhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Az új megkeresések rögzítése, ajánlatkérések kezelése és tenderkiírások begyűjtése
  • Ügyfél elégedettség mérése és információk visszacsatolása a cégvezetés felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves logisztikai iparágban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv középfokú/kommunikációképes ismerete
  • Ügyfélorientált szemlélet, proaktív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Meglévő kapcsolati háló

Amit a megbízó kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Siker alapú bónusz
  • Céges autó, mobil, laptop

Munkavégzés helye:

  • Bábolna

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 30.06.2022