BKK Zrt. cover

Értékesítési főmunkatárs

Üzleti értékesítő kollégát keres kereskedelmi csapatába a Budapesti Közlekedési Központ!

Olyan értékesítési tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk csapatunkba, aki szívesen részt venne abban a felelősségteljes munkában, melynek célja, hogy naponta több 100 000 embernek biztosítsuk a közösségi közlekedés használatát, hogy időben eljussanak az uticéljukhoz, továbbá a fővárosi közlekedést élhetőbbé alakítsuk át utasaink számára!

A BKK Zrt. Értékesítési főmunkatárs pozíció betöltésére keres kollégát.

Feladatok:

  • A BKK Zrt. meglévő illetve potenciális Key account ügyfélkörének üzleti értékesítési szempontból fontos stratégiai, döntéshozói, döntés-előkészítői kapcsolati háló feltérképezése
  • Kapcsolatot tart az Üzleti és partneri értékesítés szakterület meglévő és leendő üzleti partneri körével az üzleti kereskedelmi termékek értékesítése céljából
  • Az üzleti partnerekkel történő tárgyalások, prezentációk előkészítése, lefolytatása, kimutatások elkészítése
  • Éves budapesti rendezvényterv, előrejelzés elkészítése, annak vizsgálata, a potenciális partnerek proaktív megkeresése az üzleti szolgáltatások értékesítés céljából, Tárgyalások kezdeményezése és az értékesítési folyamat lebonyolítása
  • A BKK Zrt. számára jelentős üzleti potenciállal bíró üzleti lehetőségek felkutatása, tárgyalások kezdeményezése az érintett szervező cégekkel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
  • értékesítési, értékesítés támogatói speciális képzettség
  • legalább 5 év szakmai, értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos irodai programcsomag használata (MS Office)
  • angol és/vagy német nyelv magabiztos használata előny, de nem alapfeltétel

Téged várunk, amennyiben rendelkezel:

  • jó kommunikációs, tárgyalási készséggel
  • nagyvállalati ügyfélkörrel, kialakított kapcsolati hálóval
  • új kihívásokat keresel

MIÉRT HOZZÁNK GYERE DOLGOZNI?

Mert mi adunk:

  • egy piaci szinten korrekt juttatási csomagot
  • rendszeres, előre definiált előre lepési lehetőséget (karrierút)
  • képzéseket, oktatásokat, tovább fejlesztéseket
  • presztízst: lehetőséget egy olyan munkakörben, amely egy életre szóló referenciát fog adni számodra
  • kihívást, hiszen cégünk Budapest és a budapesti lakosság jelentős részének a hétköznapi életét alapjaiban meghatározó szolgáltatással foglalkozik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük jelentkezz, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled Jelentkezem gombra kattintva az ÉRTÉKESÍTÉSI FŐMUNKATÁRS” referencia feltüntetésével!

Budapest
Pest
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 14.02.2021