Kereskedelmi és Marketing asszisztens

A magyar állathigiéniai és baromfi tartástechnológiai piac meghatározó kereskedő és szolgáltató cége a HATAGRO Csoport, több nemzetközi gyártó kizárólagos hazai képviselőjeként keres megbízható, precíz, munkájára igényes Kereskedelmi és Marketing asszisztenst budapesti (III. kerület) irodájába.

Feladatok:

Kereskedelmi asszisztencia:

  • a kereskedelmi vezető támogatása
  • termékekkel, partnerekkel kapcsolatos adminisztráció
  • értékesítési adatokból riportok, elemzések, prezentációk készítése
  • levelezés angol és magyar nyelven

Marketing asszisztencia:

  • a marketing vezető támogatása
  • a meetingszervezés támogatása (e-meghívó küldés)
  • a rendezvény- és tréningszervezés támogatása
  • megjelenéstámogatás (szaklap)

Irodavezetés:

  • tulajdonos / ügyvezető személyi asszisztenciája
  • vendégfogadás
  • irodaellátás és rendezés: készlet fenntartás (ital, konyhai felszerelés, takarítószer, irodai eszköz, felszerelés), szolgáltatás felügyelet (telekommunikációs szolgáltatókkal és takarító céggel)
  • adminisztráció (nyilvántartások)
  • utazás, szállás és vendéglátásszervezés (külföldi és belföldi)
  • a vezetők operatív munkájának támogatása és kapcsolattartás a cég menedzsmenttagjaival
  • autósflotta menedzsmenttámogatás
  • az új munkatárs belépésének operatív támogatása

Ideális jelölt, aki:

  • magas szinten kommunikál angolul szóban és írásban egyaránt
  • minimum 3 év tapasztalata van kereskedelmi / marketing asszisztenciában
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • precíz, igényes, rendszerető és önálló
  • magas szinten használja az MS Office-t (Word, Excel, Powerpoint), az MS Outlook-ot és dolgozott már vállalatirányítási rendszerrel
  • kiváló szervező
  • alkalmanként pár napot a győri telephelyen tud dolgozni

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • támogató csapatban, hatékony munkavégzés
  • igényes irodai munkakörnyezet
  • rendszeres tréning
  • nemzetközi kapcsolatok

Várjuk jelentkezését fényképes magyar és angol nyelven írt önéletrajz és kézzel írt motivációslevél beküldésével.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 2020-02-27