Kereskedelmi és logisztikai munkatárs

Feladatai:

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel e-mailben, telefonon
  • Külföldi partnerek technikai anyagdokumentációjának elkészítése
  • Termeléshez a szükséges import, illetve belföldi anyagrendelések lebonyolítása
  • Kiszállítások és beszállítások fuvarszervezése
  • Import és export áruforgalom EKÁER rendszerben történő rögzítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos számlák és csomaglisták elkészítése, nyomon követése
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos jelentések kezelése és benyújtása az illetékes hatóságok részére

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Angol és német nyelv magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Alapbér + juttatások

Amit szeretnénk:

  • Legyél elkötelezett és jó csapatjátékos
  • Proaktív és nyitott
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-28