Kereskedelmi asszisztens- angol nyelvtudással ésIllustrator vagy CorelDraw ismerettel- (23.kerület Soroksár)

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A cég ügyfélkörének professzionális kiszolgálása, megrendelőkkel való kapcsolattartás telefonon és írásban.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Árajánlatok készítése

• Beérkező rendelések rendszerbe történő rögzítése és nyomon követése

• Megrendelőknek történő teljeskörű információnyújtás telefonon, emailben és személyesen

• Szállítólevelek és számlák kiállítása

• Elkészült termékek belföldre és külföldre való kiszállításának előkészítése

• Elkészült grafikák ellenőrzése, javítása

• Külföldi anyacéggel történő gördülékeny kapcsolattartás angol nyelven

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban (nyelvvizsga nem elvárás).

• az Adobe Illustrator vagy a CorelDraw program ismerete.

• Önállóan és csapatban dolgozás képessége egyaránt

• Kiváló kommunikációs készség, precíz, gyakorlatias munkavégzés

• Értékesítési, kereskedelmi és irodai adminisztrációs munkában való tapasztalat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

• Számítógép felhasználói szintű ismerete

• Határozott, dinamikus fellépés, jó konfliktuskezelő készség

• Megbízhatóság, precizitás

• Jó problémamegoldó- és együttműködési készség

Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület

Nyelvtudás:

Középszintű kommunikációképes angol

A megbízó cég profilja:

Megbízónk nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, Európa számos országában képviselettel rendelkező cég, melynek fő profilja reklámtárgyak,-és reklámajándékok, valamint beléptető-ellenőrző eszközök gyártása és forgalmazása.

Amit megbízónk kínál:

• versenyképes fizetés (100%-ban bejelentett)

• kellemes munkakörnyezet

• hosszú távú, stabil munkahely

• év végi prémium

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Budapest
Full time
Secondary school

Published on 17.06.2020