Kereskedelmi asszisztens

Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.

Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett az ÁGI szörp, pálinkák és sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban.

Úgy érzed verhetetlen az Excel tudásod, szívesen töltöd a mindennapjaidat adathalmazok és kimutatások bűvkörében, nem okoz gondot a partnerrel megtalálni a közös hangot?

Akkor ne habozz, és jelentkezz értékesítési háttértámogató csapatunkhoz, mint

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
  • árbeállítás
  • key account manager-ek és területi képviselők munkájának támogatása
  • akciós megállapodások kezelése
  • adatelemzés, adminisztráció a vállalatirányítási rendszerben
  • kimutatások/statisztikák készítése
  • készletfigyelés

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3-5 év FMCG cégnél szerzett kereskedelmi asszisztensi tapasztalat
  • jártasság ERP rendszer, vállalatirányítási rendszer használatában
  • magas szintű MS Office (Excel, Outlook) ismeret

Munkavégzés helye: Budaörs (a munkavégzés helye és Kelenföld között a munkavállaló szállítása reggel és délután is biztosított)

A jelentkezéseket a bérigény megjelölésével várjuk.

Budaörs
Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 09.08.2020